Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Sep 2024, 11:34

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 15 Dec 2010, 18:24 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Huraaaa, jedeme na Cingov. :mrgreen:

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 15 Dec 2010, 18:44 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
mam sa vyjadrit za pocet trojdnoviek:
neviem odhadnut kolko krat by som zvladol. ako som uz pisal dovolenky si musim brat aj cez víkend a financne to odhadnut neviem.
u mna je to limitované dovolenkou a financiami-niesom doma sám......
neviem povedat či 3 trojdnovky alebo 4.
a este sa mi paci to trochu vyrovnanie HFT s FT. samozrejme vsetko je zavysle aj od terenu. ale nikde nieje napisane ze HFT musi byt zasadne na stromoch. prave pri tych stromoch by mohol mat "niekto" "jety" namietky ze sa poskodzuju.
take koliky a podložky ako nosieva Michal a je to supet.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 15 Dec 2010, 19:15 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1161
Bydlisko: Bratislava
Priatelia, rad sa prisposobim vecsine a nejaky vhraneny nazor na pocet sutazi nemam a ani konkretne miesto spolocneho ''strielania'' nemam ani som nad tym doteraz neuvazoval. Ja som sa do dnesneho dna nezucastnil ziadneho vaseho stretnutia a o sutazi ani nehovorim. Ja uz strielam len pre svoje osobne potesenie a tesi ma ta skutocnost ze sa s vami budem moct v buducnosti osobne stretavat, delit sa o vase skusenosti osobne a nie len prostrednictvom fora, a hlavne ze sa budem moct od Vas niecomu z disciplin akou su FT a HFT naucit. Od teraz ale budem uvazovat nad vhodnym miestom na strelbu v okoli Bratislavy kde byvam, ale momentalne ma nic vhodne pre desat a viac ucastnikov nenapada. Osobne si ale myslim ze desat spolocnych stretnuti [sutazi] za rok je dostacujuci. Ked odratame jeden mesiac v lete a jeden v zime tak je to jedno stretnutie [cely vikend] za mesiac. S pozdravom Bench Rest [novy clen :google: ].

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 15 Dec 2010, 19:46 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
To Bench rest - novy clen.
Tak teda vitaj medzi nami. Urcite nehovorim len za seba, ze radi medzi nami privitame ludi s rovnakym konickom a zalubou, ako mame my vsetci na fore. Taktiez sa tesime na spolocne stretnutia a sutaze, ktore tuto nasu "partiu" len stmeluju. Vzdy mame na co spominat. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 15 Dec 2010, 22:53 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Júl 2010, 12:57
Príspevky: 38
Bydlisko: Košice
Víkendy sme si vyskúšali túto sezónu 2010. V pohode skoro vyšli všetky termíny. Reálne, asi uznáte za vhodné dal by sa zorganizovať jeden termín v máji tak cca koncom mája začiatkom júna, podľa toho ako zase bude pršať či nepršať . Potom jeden termín pred prázdninami - koniec júna. Cez prázdniny to nevidím moc reálne, väčšina je na dovolenkách. Potom už len koncom augusta. No a v septembri, októbri tiež nejaké víkendy. Skúzme teraz cez zimu pouvažovať nad miestami kde by sa to dalo oficiálne- polooficiálne zorganizovať. Ten Vigľaš bol zatiaľ najlepší, Čingov bol tiež super, len tam to je tak na milu kedveš, nabudúce to už asi budeme musieť dohodnúť so starostom, tý spišiaci sú dosť divoký ľudia :langue3: Ja som si bol dnes zapukať v snehu, bolo niečo pod nulou, snáď by sme mohli niečo zorganizovať aj na jednodňovku v zime, hm ? :froid:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 16 Dec 2010, 21:32 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
A čo bol v čingove nejaký problém z ľuďmi ? niečo mi ušlo ? kua toľko chlapov zo železom a aby mal niekto nejaký problém !:) Vígľaš vidím tak dva krát do roka, termíny niekde okolo tých ako sme mali, mohlo by sme niekto dať tabuľku kde by sme začali postupne zapisovať termíny stretnutí teda Vígľaš sú termíny tak ako v roku 2010, môžete sa do tabuľky zapísať ďalší, len sa nepredbiehajte :)))


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 16 Dec 2010, 21:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
Jeden "turista" si tam v nedeľu riešil komplexy. Zrejme bývalý vysoký funkcionár... :)
Inak tam bolo suuuper.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 16 Dec 2010, 21:49 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Aj ja som ho chcel vidiet, ale kym som sa porozhliadol, uz tam nebol.
Iba si liecil komplexy. Najprv sa do nas pustil a potom si chcel zastrielat. Skratka rozpoltena osobnost. :calimero:

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 16 Dec 2010, 21:59 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
Jednoduchý opis: Chlapík oblečený ako keby vyšiel z niektorej knižky od Jaroslava Foglara (aj jeho vek tomu cca odpovedal). Najprv na nás chcel volať kriminálku, ale nakoniec nám veľkodušne dohovoril a pobral sa spokojne preč. :happy1:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Príprava stretnutí
PoslaťNapísal: 16 Dec 2010, 23:52 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 733
Bydlisko: Trnava
stacilo mu odcitovat par uryvkov zo zakona a poprosit ho, aby tu policiu zavolal...
vtedy pochopil ze sme nad vecou a nema sancu nas zaskocit nejakymi vyhrazkami :D
v podstate bol len velmi zvedavy a nevedel ako sa prihovorit, aby si na to zelezo aj mohol siahnut, jeho chyba ze zvolil zly sposob oslovenia a temu rozhovoru :)


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.