Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Sep 2024, 14:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 271 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 24 Aug 2015, 06:32 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Gratulujem našej výprave za dôstojne reprezentovanie SAFTY a našej krajiny. Simonke k svetovému úspechu. :super: :winner1:
Šťastný návrat celej výprave.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Aug 2015, 06:41 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Gratulujem. :) :super:

Tesi ma Vas uspech. :google:

PS: Mohli by ste potom spisat nejaky "report" a spolu s fotkami by sme to uverejnili na nasich strankach.

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Aug 2015, 07:29 
Offline
pokročilý
pokročilý

Registrovaný: 27 Sep 2014, 06:52
Príspevky: 101
Bydlisko: Dolná Breznica
AJ JA SA PRIPAJAM KU GRATULACIÍ !!! :clap: :merci:

_________________
Hw97K HAWKE Sidewinder 8-32x56 Mil Dot ,, tuning V-mach, JSB 4,52mm exact
Hw 50s Optisan Viper 10x44 SCB


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Aug 2015, 16:12 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Gratulujem celej vyprave a Simonke skladam poklonu :amen:

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Aug 2015, 18:51 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 23 Feb 2015, 12:10
Príspevky: 96
Ahojte s Dedem gratulujeme Simonke k zlatu super výkon Hurá Hurá . Pozdravujem aj ostatných členov našej výpravy. Šťastnú cestu domov.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Aug 2015, 03:50 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1818
Bydlisko: Šamorín
...sme uz asi 20min. doma... posledny clen Ivco este cestuje do ZV...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Aug 2015, 08:52 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
Docestoval som stastne prave teraz. Zmyvam zo seba prach z casti litvy z celeho polska a celeho slovenska. :) ps : vecer pri pc napisem viac.


Naposledy upravil Ivco-Ivan dňa 25 Aug 2015, 08:54, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Aug 2015, 08:54 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4246
Bydlisko: Trnava
Vdaka hlavne Serpovi, ze organizacne zastresil nasu vypravu. Myslim, ze bez neho by sme dianie sledovali za pocitacmi a snivali by sme doma ako by sme to svetu ukazali. Rovnako vdaka za bezpecnu prepravu oboma smermi, ktoru zvladol sam, bez vystriedania. Vsetkym ucastnikom dakujem za dobru naladu, myslim, ze bola velmi dobra partia.
Za vysledky sa nemusi hanbit nikto z nas. Nechcem sa tu velmi rozpisovat, zaverecne zhodnotenie urcite urobi ten najpovolanejsi, tak len v kratkosti majstrovstva z mojho pohladu.

Prvy den som mal tu cest byt v skupine s Ferencom Sasom a Alexiosom Bampalisom z Grecka. Boli sme vyrovnany Ferenc 42 bodov, ja a Alexios 41 bodov. Druhy den v rovnakej zostave sme si urobili s Ferencom vlastny pretek, dotahovali sme sa, raz mal viac bodov jeden, potom druhy. Pred poslednou drahou sme mali obaja 44 bodov. Na poslednej drahe som jednu nedal, tak to skoncilo pre Ferenca 46 : 45 bodov. Alexios mal 36 bodov. Pred poslednym dnom nas prehadzali a strielal som v skupine s neskorsou majsterkou sveta v zenach Lauren Parson z Juznej Afriky a Simonom Ayersom z Anglicka. Ako som uz pisal bol to krc, stale som myslel na Simonu a ked som sa dozvedel ako to dopadlo, chcel som to mat co najskor za sebou a dal som 4 nuly. Dopadlo to tak, ze Simon mal 47 bodov, ja 43 a Lauren 42 bodov.

Co sa tyka sutaze juniorov, tak bolo ich sice malo, ale zisla sa kvalita. Bola tam cerstva majsterka Europy a favorizovany strelec z Juznej Afriky. V ich prospech hrala aj predchadzajuca ucast na majstrovstvach sveta. S nami nikto nepocital. Po prvom dni bola Simona na 5. mieste. Vsetci sme jej hovorili, ze prvy den bolo dolezite zostat v kontakte zo spickou, druhy, ked uz vie ako to chodi moze ukazat co vie. Stalo sa, po druhom dni isla do cela. Pred tretim dnom ich dali prvych troch do jedneho druzstva aby to mali aj s nervami ked si vidia do bodovaciek. Snazili sme sa ist podla Minovej rady, predchadzajuce dni hodit za hlavu a zacat od zaciatku. Dopadlo to ako uz vsetci viete super. Dokonca obsadila aj 5. miesto v zenach so stratou 4 body na 3. miesto a celkovo je okolo 80. miesta.

Este mi neda nespomenut co urobila Simona na poslednej drahe. Keby som tam bol, asi ma vezie sanitka. Sadla si, pustila stopky, namerala, natiahla a zistila, ze v zaveske na krku nema ani jednu diabolku. Odlozila pusku, utekala k ruksaku, zacala vyhadzovat obsah a hladat diabolky. Nasla krabicku, utekala na drahu, zobrala pusku a zistila, ze pri batohu nechala rukavicu. Odstrielala stanovisko bez rukavice a dokonca obe sklopky dala. A potom, ze 3 minuty su malo. :mrgreen:

Vela fotiek: http://www.wftc2015.com/index.php/gallery


Prílohy:
DSC_0694 - Kopie.JPG
DSC_0694 - Kopie.JPG [ 424.93 KiB | Zobrazené 772 krát ]
DSC_0725 - Kopie.JPG
DSC_0725 - Kopie.JPG [ 469.22 KiB | Zobrazené 772 krát ]
DSC_0732 - Kopie.JPG
DSC_0732 - Kopie.JPG [ 499.54 KiB | Zobrazené 772 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Aug 2015, 12:20 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Este raz dakujem celej vyprave za skvelu reprezentaciu SAFTA vo svete. :super:

Citim velke zadostucinenie za doterajsiu cinnost a pracu pre SAFTA prave vdaka tomuto skvelému uspechu, ktory nas zviditelni vo svete FT v tom najlepsom svetle. :)

Zatial som dal na nasu stranku na uvodnu cast aspon 2 fotky, texty este doplnime ked sa nasa vyprava aklimatizuje doma. :)

DAKUJEM VAM.

PS: male info som dal aj na forum ku ostrostrelcom: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=22&t=12740

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Aug 2015, 13:18 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Podla mna toto je jeden z momentov kedy je dobre si polozit otazku na co je dobre byt clenom SAFTY. Samozrejme, ze pre rozne dovody nie vsetci maju sancu sa dostat na taketo podujatie. Nie vsetci dokazeme strielat FT spickovo. Osobne vsak citim velku hrdost, ze aj ja som clenom SAFTY. Ved ktory strelecky klub, a to nielen na slovensku, ma bezne vo svojom clenskom kadri majstra sveta !!!! :google:

p.s. Fero, nechces ma adoptovat ? Aj mna by si mohol naucit strielat.... :happy1:

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 271 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.